Uncategorized

Najpopularniejsze portale radkowe

W dobie dzisiejszych czasów coraz więcej osób decyduje się na poznanie drugiej połówki za pomocą portali randkowych. Oto niektóre z tych, które cieszą się dużą popularnością.

Badoo

Jeden z najpopularniejszych portali randkowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świece. Badoo posiada miliony użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Jako jeden z nielicznych portali daje możliwość nawiązywania połączeń wideo. Dzięki temu obie strony mogą w sposób natychmiastowy zweryfikować czy osoba, z którą rozmawiają jest tą, za którą się w rzeczywistości podaje. Oprócz tego użytkownicy mogą prowadzić transmisje na żywo.

Tinder

Jest to kolejny portal randkowy, na którym można znaleźć wielu ciekawych ludzi w każdym przedziale wiekowym. Mając konto standardowe możemy rozmawiać z ludźmi z okolicy. Natomiast mając konto premium jest możliwość rozmawiania z wieloma osobami z całego świata. Niestety Tinder nie wprowadził jeszcze możliwości podejmowania wideo rozmów.

Sympatia

Jest to polski portal, będący na rynku od wielu lat. Portal ten daje możliwość podjęcia konwersacji z wieloma osobami z całej Polski (nie tylko z okolicy).

Join The Discussion

You cannot copy content of this page